Master Sistem Nedir?

Evinizi ve İşyerinizi tek bir anahtarla açmak istemez misiniz?

Ofis, okul, yurt, otel gibi birden fazla kapısı olan yerlerde kapıların kendi anahtarları birbirini açmaz fakat bizim master uygulamamızla bir anahtar ile her kapı açılır. Mesela okulu örnek aldığımızda müdür yardımcıları, spor salonu, müzik sınıfı gibi odalarının sorumlularının anahtarları birbirlerinin odasını açmaz fakat müdürde olan master anahtar bütün kapıları tek anahtarla açar. Peki bu ne işinize yarar acil bir durumda yangında, denetlemede veya odalardan bir eşya lazım olduğunda anahtar dolabından 10 larca anahtar arasından o odanın anahtarını bulmak zorunda kalmazsınız master anahtarla dilediğiniz kapıyı açabilirsiniz.

 

Pas Sistem (Tektip Anahtar) Nedir?

Master sistemden farklı olarak bu sistemde her kapının ayrı ayrı anahtarı yoktur, tek tip bir anahtar vardır bütün kilitleri o anahtar açar.

 

Pas Sistem Genellikle Kullanım Alanları:

 

Asma Kilitler : Birden fazla kepenki olanlar, bağış kutuları, otopark demirleri vb.

Barel (Kapı Göbeği) : Ortak kullanım alanlarında kullanılır genellikle sitelerde havuz kapıları, spor salonları, wc ve duşlar veya dükkanınız yada evinizin birden çok girişi varsa fazla anahtarlardan kurtulmak için tercih edebilirsiniz.

Farklı Kilitler : Hemen hemen her kilide pas sistemi uygulamaktayız.

Örnek olarak : Çekmece kilitleri, mandallı kilitler, dolap kilitleri vb.

 

 

Mevcut kilitlerinize veya satın alacağınız yeni kilitlere yukarıda belirttiğimiz Master veya Pas sistem yapımı için bizden hizmet alabilirsiniz.

 

İletişim numaramazdan yada whatsapp hattımızdan bizim ile irtibata geçerek daha detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.